Karlin Dzīvojiet savu dzīvi, nevienkāršojot un nesarežģot Mēs neatrodam sevi -
mēs sevi radām paši
Ja cilvēks ilgu laiku kāpa pa svešām kāpnēm, tad pirms viņš var atrast savas, viņam jānokāpj lejā par mani pakalpojumi
Индивидуальное психологическое консультирование Psihoterapija ir ne tikai ārstēšana, bet arī piedzīvojums Bieži ceļš ir svarīgāks par galamērķi Reizēm cilvēki nāk uz psihoterapiju no sāpēm, reizēm pašaprūpes un pašlabuma dēļ par mani pakalpojumi Врачи-психотерапевты Латвии Dažreiz ir vieglāk šķirties no cilvēka nekā no ilūzijām par viņu
Mēs palīdzam atbrīvoties no ilūzijām... Un bez nepatiesām cerībām, atrast tuvības prieku ar citiem cilvēkiem.
par mums mūsu pakalpojumi

Jevgēnijas Karlin tiešsaistes kursi ir lieliski instrumenti, lai labāk izprastu sevi, citus cilvēkus un dzīvotu interesantāk, harmoniskāk un apzinātāk.

Dodieties uz tiešsaistes kursu lapu

Mīlestība un neiroze. Ceļvedis jūsu mīlasstāstamGrāmatā “Mīlestība un neiroze. Ceļvedis jūsu mīlasstāstam” jūs atradīsiet klasiskās un mūsdienu mīlestības teorijas, tipiskās problēmas un veidus, kā tās atrisināt, ilustrētas ar piemēriem no konsultēšanas prakses. Grāmata nav paredzēta, lai lasītājam sniegtu atbildi uz jautājumu “Ko darīt, lai viss būtu labi?”, bet ļautu patstāvīgi formulēt izpratni par “Kāpēc es nevaru izveidot veselīgas attiecības?”. Rekomendējama cilvēkiem, kuri ir noguruši no padomiem un kļūdām un kuri meklē nevis attaisnojumus, bet gan veidu, kā būt laimīgiem.

Savas privātprakses un Baltijas Psihoterapijas institūta ietvaros, kā arī sadarbībā ar organizācijām (izglītojošām un sabiedriski noderīgām) Jevgēnija Karlina vada psiholoģiskās lekcijas, psihoterapijas nodarbības un autora seminārus. Psihologiem un ieinteresētiem cilvēkiem, visbiežāk Rīgā.

Tāpat vairākas reizes gadā notiek psihoterapeitiskās grupas (intensīvi) par attiecībām “Mīlestība un neiroze” un “Būsim uzmanīgi”.

Евгения Карлин
par mani

Jevgēnija Karlina, PhD

Jevgēnija Karlina – psihoterapijas doktore (PhD), psiholoģe, lektore, publiciste, rakstniece. Viņa absolvējusi doktorantūras studijas Zigmunda Freida universitātē (SFU) Vīnē, Austrijā.

Šobrīd dzīvo un strādā Rīgā, kur vada psiholoģisko privātpraksi, organizē seminārus, konsultē par metodoloģiju psiholoģijā un psihoterapijā.

par mani

Maks Karlins

Psihologs, konsultants, psihoterapeits-praktikants Existential Academy un Middlesex Universitātē Londonā.

Individuāls darbs ar klientiem personīgās izaugsmes, attiecību, motivācijas, dzīves kvalitātes un labklājības uzlabošanas jautājumos.

Papildus strādāju kā koterapeits psihoterapijas grupās un nodarbībās.

Sniedzu arī biznesa konsultācijas pārrunas veikšanā, efektīva lietišķas komunikācijas, konfliktsituāciju un strīdu risināšana, personīgās motivācijas paaugstināšana, pašorganizācija un laika vadība.

Es piedāvāju drošu un saprotošu vietu, kurā varat brīvi apspriest savas bažas un iegūt dziļāku izpratni par sevi, savām attiecībām un apkārtējo pasauli.

maks karlins

Pakalpojumi

Psihoterapija ir ne tikai ārstēšana, bet arī piedzīvojums...

Pierakstieties uz konsultāciju vai uz grupu

Kas jauns?

Ziņas un raksti

Kā uzzināt, vai esi atkarīgs

Kā uzzināt, ka esi atkarīgs? Jebkura kaislība var kļūt par atkarību, bet kā tad tās atšķirt? Lūk, Gabora Matē, ievērojamas personības…
Wanderer above the Sea of Fog

Kas ir eksistenciālā terapija?

Eksistenciālā terapija ir filozofiska pieeja konsultēšanā vai psihoterapijā, kas uzsver cilvēka dzīves pieredzi un ar to saistītās cīņas un izaicinājumus. Šīs…